Samueli është djali i parë që guxon me Lauretën! Puthje, ledhatime e prekje në këtë takim… (FOTOT)

Samueli është djali i parë që ka arritur të guxojë me Lauretën, vajzën nga Kosova, e cila ka hyrë në Per’puthen për të gjetur dashurinë e jetës bashkë me motrën e saj Rrushen.

 

 

Të rinjtë u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa nuk u lanë pa u diskutuar edhe tema private e intime.

 

Pas bisedës, Samueli dhe Laureta kërcejnë së bashku në mënyrë provokuese.

 

 

Ky është takimi i tretë i tyre, ndërsa u dukën më të afërt se në dy takimet e para.

 

Nuk dihet ende nëse marrëdhënia mes tyre do të avancojë apo do të jenë thjesht miq.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img