Olti Curi i publikon foton e viteve më parë, Çiljeta befasohet nga veprimi i tij: S’ka … qe na merr…

Olti Curri ka befasuar ndjekësit me një foto të tij dhe të Çiljeta Xhilagës.

Dyshja kishte pozuar vite më parë dhe ajo që ka tërhequr vëmendjen është ndryshimi drastik në peshë, i të dyve.

Por si Olti ashu dhe Çiljeta e marrin me sportivitet këtë pjesë dhe janë të vetëdisjhëm se duken mjaft mirë edhe sot.

Këngëtarja ka shpërndarë foton e befasuar ku shkruan: “O njish kemi qenë nga 48 kg në atë kohë. S’ka diet që na merr përsipër të kthehemi pas në kohë”.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img