Fjolla Morina shfaqet seksi në vaskë me këmbët lart, ja si i drejtohet …

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina u arrestua ditën e sotme nga forcat blu në Prishtinë. Lajmin u konfirmua nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Sipas tij, këngëtarja u lirua me procedurë të rregullt pas arrestimit.

 

Ndërkohë, pak minuta më parë, Fjolla ka postuar në Instagram një foto nga vaska, ku shfaqet shumë seksi. Ajo gjithashtu ka dhënë edhe një mesazh për mediat, të cilat sipas Morinës, duhet të merren me luftën dhe jo me të.

 

“Media te dashuna Apo kini pun shyqyr qi pe kini Fjolla Morines mja majt zhagin kto dit lufte e pju nxiri pi krizes shume.Energji pozitive jeni tum jep ju dua shume”, ka shkruar Fjolla krahas fotos.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img