Dy tërmete të njëpasnjëshme godasin Shqipërinë, ja epiqendra dhe magnituda

Dy tërmete kanë goditur veriun e Shqipërisë mbrëmjen e së mërkurës.

 

I pari ka qenë 3.4 ka qenë forca e tërmetit që ka goditur Lezhën dhe 3.5 tërmeti i dytë që ka goditur Shkodrën.

 

Tërmeti është ndier nga qytetarët, por fatmirësisht nuk ka shkaktuar dëme

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img