Deputetja e PD-së dhe deputeti i PS-së shijojnë shiun ‘romantik’, kapen mat në një çadër

Ditën e sotme ka folur në Parlament, presidenti i Ukrianës, Volodymyr Zelensky.

Në këtë seancë kanë qenë të pranishëm të gjithë deputetët, pa asnjë përjashtim, pasi donin të gjithë të dukeshin mirë në sy të Amerikës, që mbështet Ukrainën.

Para fillimit të seancës, janë vënë re disa skena, jo shumë të pazakonta, duke e njohur politikën shqiptare. Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje është futja nën çadër e dy kundërshtarëve politikë, deputetes së PD-së Ina Zhupës, dhe deputetit të PS-së, Etjen Xhafaj.

Ata shihen teksa shijojnë shiun romantik në një çadër, derisa momentin ua prish, ministrja Ikonomi, e cila është pa çadër dhe drejt saj vrapon Zhupa.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img