“Dashuria ime” E lidhur me djalin e Jozefina Topallit, moderatorja e njohur i bën urimin romantik

Moderatorja e njohur sportive Cindy Marina dhe djali i ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, Genari e kanë pranuar publikisht tashmë se janë në një lidhje dashurie.

Edhe pse të rezervuar për marrëdhënien e tyre, me raste të veçanta bëjnë edhe përjashtime. Siç ka ndodhur së fundmi, ku Cindy ka ndarë një foto gjatë pushimeve së bashku.

Shkak për këtë është bërë ditëlindja e Genarit.“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar bukuroshja, krahas imazhit ku shfaqen buzë detit.

Kujtojmë që dyshja e bënë publike lidhjen për herë të parë në ditën e Shën Valentinit.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img