‘Të paçim gjithmonë Zyliha Miloti’

Është feste, është Fiter Bajrami ku në Shkodër ka qenë gjithmonë tradite që në festa të mëdha, sidomos ato fetare të behet vizite tek të afërm e miq.

Ne ketë ditë të veçantë për besimtarët musliman Ministria Edona Bilali ka menduar të bëjë një vizitë tek ‘Mjeshtra e Madhe’ Zyliha Miloti e cila dhe ka ndarë një foto në rrjete sociale ku shkruan:

 

Erdha me ba Bajram tek #zylihamiloti . Edhe në këtë ditë që moti spo buzëqesh ndrin aq shumë mjeshtrja jonë aq sa si çdo herë dola e mbushur me energji tepër pozitive që si rrallë kush ajo din me transmetu.

Të paçim gjithmonë 😍🤗

#zylihamiloti #zylimiloti #mjeshterimadh #edonashkodren

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img