Nuk duroi dot, revoltohet në mes të emisionit Eni Çobani: Kërkoji ndjesë por…

Me një gjuhë fyese, Bedriu, i cili ka sjellë në “Shihemi në Gjyq” bashkëshorten, Marjetën, shpreh zemëratën e tij ndaj saj.

Këmbëngulja e Marjetës disa vite më parë për të ndihmuar kushëririn e saj me një garanci kredie që përfshinte lënien e apartamentit të çiftit, sot i ka sjellë ata në një konflikt të fortë.

Banka kërcënon se do iu marrë shtëpinë, ndërsa në shtëpinë e Marjetës dhe Bedriut nuk ka paqe e harmoni. Përballja e tyre në programin “E diela shqiptare” në Tv Klan është mjaft e rënduar sepse Bedriu nuk mund të përmbahet ndaj bashkëshortes, gjë që shkakton edhe reagimin e fortë nga Eni Çobani.

Bedri: Ç’kusur kam unë të më torturoni në moshën 65 vjeç të vij unë vërdallë! Po ç’janë këto! O idiote! Po mëbshtille mendjen o idiote! Kemi 30 e ca vjet bashkë, tani në fund po i bën këto gjëra.

Marjeta: Kam shumë kohë që po të dëgjoj, jo vetëm këtu, por edhe në shtëpi.

Bedri: Çfarë ke dëgjuar moj?

Marjeta: Ja si këtu.

Bedri: Të kishe dëgjuar kishe vajtur e mbaruar punë.

Marjeta: Kam vajtur.

Eni Çobani: Ke gjetur Marjetën e urtë ti se të kishe ndonjë Marjetë tjetër nuk të kishte lënë të flisje kështu. Kërkoji ndjesë tani.

Bedri: S’është e urtë ajo.

Eni Çobani: E fyeve tani. Kërkoji ndjesë

Bedri: Nuk është e urtë. Kujt t’i kërkoj ndjesë?

Eni Çobani: Bashkëshortes.

Bedri: Falje të më kërkojë mua ajo, unë nuk ngopem. Unë ngopem ta nxjerr prej shtëpisë, mos të ketë shtëpi ajo.

Eni Çobani: Nuk e nxjerr dot nga shtëpia se ka gjysmën ajo.

Futbollisti shqiptar surprizon Luiz EJLLIN në shtëpinë e Big Brother (MESAZHI)

Tashmë reality shoë “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

“Çmenden” fansat! Luizi me celular gjatë Prime dhe tani do përjashtohet? (Video)

Luiz Ejlli është një nder personazhet me të komentuara në Big Brother Vip Albania,ku me semundjen e tij bëri buje të madhe ku gjithë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...