Genta Ismajli poston per here te pare foton dhe videon e binjakeve te saj (foto + video)

Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Usta, u bënë prindër për herë të parë me datë 21 Janar.

Këngëtarja solli në jetë dy binjakë, një djalë dhe një vajzë, të cilët i kanë quajtur Ivy Blue dhe Icon.

Përgjatë kësaj periudhe Genta është treguar e rezervuar duke publikuar rrallë foto pranë binjakëve.

Mirëpo, vetëm së fundmi këngëtarja ka publikuar videon e parë pranë tyre.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img