26-vjeçarja përplas makinën me garazhin e komisariatit të policisë, sdo e besoni kush e kishte fajin…

Një 26-vjeçare në Portland, SHBA ka përplasur makinën e saj me garazhin e departamentit të policisë.

 

Sipas policisë automjeti përfundoi në shkallët e departamentit dhe sipas shoferes së re fajin për këtë aksident e ka GPS.

 

Në dëshminë e saj vajza deklaroi se po ndiqte udhëzimet e GPS, por policia nuk e besoi dhe tha se niveli i alkoolit në gjakun e saj ishte i tepërt.

 

Policia shtoi se nga përplasja me veturë nuk ka pasur persona të lënduar dhe tha se ka vetëm një dëm të vogël material.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img