“Këtë unë nuk e harroj”, Jozefina Topalli publikon videon dhe jep mesazhin e koduar…

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka ndarë në rrjetet sociale momentin kur ajo foli dje në Kuvendin Kombëtar të PD-së të thirrur nga Sali Berisha.

Topalli shkruan se nuk ajo që ndodhi dje nuk dol ta harrojë kurrë.

“Duke ju uruar nje te djele te bukur, po ndaj me ju nje nder emocionet e mia me te forta politike!

Faleminderit te gjitheve atyre pjesemarresve qe me dhene perjetimin me te vecante e me te bukur qe mund te mendohej!

Eleganca morale eshte edhe me fol …pa fol!

Dje demokratet e bene !

Faleminderit. Kete une nuk e harroj!”, shkruan Topalli.

SHKODËR/ BËNI KUJDES NGA VIROZAT E STINËS, MË TË RREZIKUARIT JANË FËMIJËT

Me ardhjen e stinës së pranverës bashkë me të vijnë edhe virozat e stinës. Moshat që janë më të prekshëm nga këto viroza janë...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME