Vazhdon telenovela mes Donaldit dhe Fifit: Njeri me dy fytyra, shihemi së shpejti në…

Mesa duket paska qenë një shaka mes tyre.

Të gjitha akuzat për përballje në gjyq mes këngëtares Filoreta Raçi dhe aktorit Donald Veshaj, pas një imitimi që ky i fundit i bëri mbrëm në emisionin e tij.

Ata kanë postuar nga një video në rrjetet sociale, ku kanë me shaka kanë deklaruar se do të shihen në gjyq së shpejti.‘Unë e pashë deklaratën që ka bërë Donaldi, po më vjen mirë që e ka marrë seriozisht këtë punë. Unë kam kontaktuar avokatin, letrat janë gati kështu që…Shihemi në gjyq së shpejti”, tha Fifi dhe më pas ndërhyn Donaldi:

Edhe i bën mirë moj se si është njeri me dy fytyra, njeri që i shfrytëzon njerëzit.“Sapo më erdhi një lajm dhe unë mundem të shoh diçka që kam refuzuar ta shoh prej momentit që kam dalë nga “Big Brother” për arsye që gjithë e dinë pse kam dalë. Kam refuzuar ta shoh si skenë.

Dhe unë nëse e shoh sot atë lule në tokë që demek këtu vdiq Fifi, atëherë unë po u them përgatituni me gjyqin“, shprehej këngëtarja mbreme pas emisionit te Donaldit dhe Romeos. E këtij paralajmërimi iu përgjigj edhe Donaldi, veçse me Fifin prezente duke lënë të kuptohet se nuk kishte asgjë serioze në këto zhvillime të fundit.

Dyshja vazhdojnë të kenë një miqësi shumë të ngushtë që vlerësojnë shumë edhe humorin e njëri tjetrit. Kështu që s’ka asgjë për t’u shqetësuar. Një lojë e bukur nga të dy.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img