Salla ngrihet në këmbë, Jozefina Topalli përlotet: Më latë pa… (video)

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli e rikthyer tashmë në PD-së, është përlotur në foltoren e Kuvendit Kombëtar të PD-së të thirrur nga Sali Berisha.

“Sikur në një kuvend tjetër të mëparshëm të kisha dal të kisha thënë në këto vite. Më latë pa fjalë ju jam shumë mirnjohëse. Herën e fundit në Kuvend kam qenë pas zgjedhjeve të 2013. Ishim mësuar me fitim të zgjedhjeve dhe bënim ndryshimin.

Kemi bërë edhe gabime por sot bimë dakord. Por në pushtet qeverisnim dhe në opozitë ishim të fortë dhe të vërtetë” tha Jozefina Topalli.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img