“Donte Suzanën dhe jo mua”, Frederik Ndoci zbulon si e kapi mat ish-gruan që pëlqente femrat

Frederik Ndoci ka folur së fundmi për jetën e tij private dhe për një nga momentet më të vështira, siç ishte ndarja nga ish gruaja e parë pasi zbuloi se pelqente femrat.

Siç ka bërë me dije prej vitesh, martesa e tij e parë, përfundoi pak pas zhvendosjes në SHBA.I pyetur se si e zbuloi se ish partnerja pelqente femrat, ai tha:”Pasi u bëmë me dy fëmijë, i morëm në krahë dhe vendosëm të iknim jashtë.

Pastaj sa shkuam në Amerikë, ajo më tha ‘Unë dua Suzanën, jo ty’.Unë merrja pjesë në filma nga 2-3 muaj, ajo merrte një shoqe se kishte frikë të flinte vetëm. Po, ku i dinim ne këto punë? Këto janë gjëra të studiuara, edhe në shkollë bëhet edukatë të dish prirjet e njeriut.Kurse atëherë nuk i dinim ne.

Nëse nuk shkonte me mashkull, thoshim se e kam te ndershme, e kam në rregull.”, u shpreh mes të tjerash artisti i mirënjohur shkodran.Ndër të tjera, Frederiku ka folur për marrëdhënien e tij me aktoren Sesilia Plasari.

Frederiku dhe Sesilia, morën pjesë në filmin ‘Edhe kështu, edhe ashtu’, përkatësisht me rolin e Andit dhe Almës.Frederiku sqaron se mes tyre kishte, flirt, kimi dhe jo vetëm, ndërsa theksojmë se ka qenë i martuar në atë periudhe. Ai tha se ms tyre kishte patur plot momente të bukura, qoftë intime, qoftë…

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img