Djali i Majkell Jackson poston fotot e para. Shikoni sa ndryshe eshte nga babai i tij/foto

Princi Jackson tani është i diplomuar.

Të shtunën, djali i Michael Jackson u diplomua nga Universiteti Loyola Marymount në Los Angeles dhe kushëriri i tij TJ Jackson e uroi atë për arritjen.

“Prince ka qenë një udhëtim i gjatë, por ti ia dole”, tha TJ në një postim në Twitter me një foto të tij dhe Prince.

Në ditën e madhe ai veshi një kapele te zeze teksa merrte diplomën e tij bachelor në administrim biznesi. Pas diplomimit të tij në shkollën Buckley, të cilën Kim Kardashian e kishte ndjekur më parë, Prince u regjistrua në këtë institucion në vitin 2015.

Per te gjithe qe nuk e din ky eshte djali i kengetarit Majkell Jackson dhe sa ndryshe eshte nga babai u tij.

TE TJERA

spot_img