Nuk e dinit që kanë lidhje familjare, por e gjeni dot kush janë dy vajzat e famshme shqiptare (FOTO LAJM)

Armina Mevlani publikoi dje në InstaStory një foto nga fëmijëria krah Bieta Sulos, duke mos treguar asgjë më shumë, duke ngacmuar kureshtjen e ndjekësve.

 

Moderatorja e “Ftesë në 5”, e ripublikoi foton duke shtuar se këto ishin kujtime të hershme familjare.

 

Armina Mevlani poston foton e fëmijërisë me Bieta Sulon,

 

Menjeherë pas këtyre shpërthyen pyetjet se çfarë i bashkon Arminën dhe Bietën?

 

Burime për Revistën Who bëjnë me dije se tezja e Arminës është nusja e xhaxhait të Bietës.

 

Mbledhjet familjare kur kanë qenë të vogla kanë qenë të shpeshta, dhe Armina me Bietën kalonin shumë kohë bashkë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...