Këtë nuk e dinim, Armina Mevlani dhe Bieta Sulo paskan lidhje mes tyre…

Armina Mevlani publikoi dje në InstaStory një foto nga fëmijëria krah Bieta Sulos, duke mos treguar asgjë më shumë, duke ngacmuar kureshtjen e ndjekësve.

 

Moderatorja e “Ftesë në 5”, e ripublikoi foton duke shtuar se këto ishin kujtime të hershme familjare.Këtë nuk e dinim, Armina Mevlani dhe Bieta Sulo paskan lidhje familjare mes tyreKaq mjaftoi që të lindë pyetja se çfarë i lidh bashkë familjarisht, Arminën dhe Bietën? Burime për Revistën Who bëjnë me dije se tezja e Arminës është nusja e xhaxhait të Bietës.

 

Kështu mbledhjet familjare kur kanë qenë të vogla kanë qenë të shpeshta dhe Armina me Bietën e kalonin kohën gjithmonë bashkë. Këtë lidhje deri më dje asnjë nga vajzat nuk e kishte zbuluar, megjithatë një foto e vjetër ngacmoi kureshtjen tonë për të ditur pak më shumë.Armina Mevlani është shumë aktive kohët e fundit në llogarinë e saj në Instagram.

 

Së fundmi ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory dhe pyetjet që i janë drejtuar nga fansat kanë qenë nga më të ndryshmet.Një ndjekës e pyeti moderatoren nëse e frikëson ndjenja e të qenit e vetmuar: “Ndjehesh ndonjëherë e vetmuar, dhe të frikson kjo gjë? Armina u përgjigj se i pëlqen edhe vetmia, duke shtuar se nuk e ka frikë pasi jep dhe merr shumë dashuri.

 

“Ku do të zgjidhje të jetoje mes Parisit, Milanos, Londrës dhe Neë York-ut?”, shkruan një tjetër ndjekës. “Milano është shtëpia ime e dytë duke qenë se po punoj me disa projekte atje. Por nëse do të zgjidhja, unë gjithmonë e kam dashuruar Neë York-un”, u përgjigj moderatorja.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img