Merr lajmin e keq për të atin, Astriti shpërthen në lot në emision

Një episod prekës ndodhi në puntatën e radhës së ‘Përputhen’.

 

Astriti kishte marrë një telefonatë përpara fillimit të emisionit ku i ishte bërë me dije se gjendja shëndetësore e babit të tij ishte përkeqësuar. Gjendja emocionale e konkurrentit ishte shumë e rënduar, aq sa nuk i mbajti dot lotët.

 

Megjithatë Astriti vendosi të qëndronte në program për të ndjekur pjesën e fundit të takimit me Rrushen e më pas të largohej.

 

Bora: Si është ai tani?

 

Astriti: Nuk e di, nuk po më tregojnë ngaqë jam në Tiranë e mos të mërzitem

 

Bora: Unë të falenderoj shumë që qëndrove në program për ta parë dhe këtë pjesë të takimit

 

Astriti shpërtheu në lot, teksa Rrushja i shkoi pranë për ta ngushëlluar.

 

Astriti: Ta mbarojmë dhe këtë pjesë dhe do vazhdoj.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img