Marinela plas Skandalin: Albi Nako më ngacmonte seksualisht. Po deshe të bëhesh si Klaudia Pepa…

Marina Hysa ka qenë e ftuar në “D Night” me Dajana Shabanin në RTV Ora.

Ndër të tjera, Marina Hysa ish konkurrentja e “Love Story” ka deklaruar se Albi Nako dikur në studio kërcimi e ka bullizuar dhe ngacmuar seksualisht.

“Më ka ngacmuar e bullizuar Albi Nako. Më thoshte fejohu me mua që të bëhesh star si Klaudia Pepa. Ishte pa u ndarë akoma me Klaudian”- u shpreh ajo.

Më tej shtoi se seksi me Albi Nakon nuk mund të bëhet pasi e ka fytyrën shumë të shëmtuar.

Ajo gjatë intervistës puthi në buzë gjithashtu Dajana Shabanin ku kjo e fundit e priti me sportivitet.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img