Edi Rama-shqiptarëve: Ka ngelur vetëm të më keni në frigorifer, kur ta hapni!

Edi Rama është tashmë në një konferencë me Komisionerin e Bashkimit Evropian për Zgjerimin dhe Fqinjësinë e Mirë, Oliver Varhely. Aty ai nuk i ka kursyer ato të cilat i quan batuta, por në fakt nuk janë aspak të tilla.

 

Duke ditur propagandën e madhe që ai bën, Rama i është drejtuar shqiptarëve, që tani është i rëndësishëm komisioneri, pasi atë (kryeministrin) e kemi në çdo kohë, dhe ka ngelur vetëm të na dalë në frigorifer.

 

Rama tha:

Po ndalem këtu për t’ia kaluar fjalën komisionerit, sepse është më e rëndësishme për ju të dëgjoni nga komisioneri, sepse mua më keni këtu në çdo vakt të ditës, ka ngelur vetëm të më keni në frigorifer, kur të hapni frigoriferin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...