Sali Berisha tregon emrat që do rikthehen në PD: Topalli, Imami, Patozi…

Në deklaratën e bërë për mediet në orët e vona të së mërkurës, Sali Berisha zbuloi disa nga emrat që janë larguar nga e djathta dhe që kanë marrë ftesë për t’u rikthyer.

 

“Po, ka emra që do të rikthehen. Arben Imami, Jozefina Topalli që mund të rikthehet si të dëshirojë.

 

Majlinda Brengu, Astrit Patozi, Rudina Hajdari. Të gjithë ata që për një motiv apo një tjetër janë larguar, janë të mirëpritur”.

 

Sali Berisha, njofton se zgjedhjet për kryetarin e ri të Partinë Demokratike mund të zhvillohen në datën 21 ose 22 maj.

TE TJERA

spot_img