Qytetarja blen domate por tronditet nga ajo qe shikon brenda saj… / foto

Qytetarja blen domate por shikon se dicka nuk shkon me keto domate.

Edhe pse i blen me cmim te lart te konsumosh domate te tilla jane te frikshme pasi ato ishin ber dhe gur. Domate te mbushur me shiringa.

Tashme eshte koha kur perimet mbushen me pesticide dhe duhet te kesh kujdes kur i konsumon pasi pesticidet e teperta jane te demshme per trupin e njeriut ndaj beni kujdes kur blini.

Ja dhe foto.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...