A do të jetë pjesë e ”Big Brother VIP 2”? Flet publikisht Valbona Selimllari

Valbona Selimllari, e ftuar së fundmi në një intervistë në “Top Albania Radio”, zbuloi nëse do të bëhej, ose jo, pjesë e “Big Brother Vip 2.”

 

Ajo u shpreh se nuk do të qëndronte dot në një vend për tre muaj pa fëmijët e saj.

 

“Nuk kam asnjë paragjykim, por nuk mendoj që jam tipi i ‘BBV’. Nuk qëndroj dot në një vend, tre muaj janë shumë, dhe nuk mund të rri pa fëmijët. Por është një eksperiencë interesante, shumë interesante…”, tha Valbona.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img