“Hola Nardi”, Ndoka i hyn televizionit, do të drejtojë emision në Top Channel

Nard Ndoka do t’i futet një fushe të paeksploruar deri më tani për të, moderimit, pasi do të drejtojë një emision në televizionin Top Channel.

Rubrika e re brenda emisionit “E Diell” do të quhet “Hola Nardi”, me prezantues ish-deputetin dhe do të ketë të ftuar nga e gjithë bota. Emisioni nuk do të jetë politikë, por do të merret me politikën nëpërmjet sarkazmës dhe humorit

Ndoka tha që do të ketë të ftuar edhe kryeministrin Rama, për t’i treguar që show bëhet në emision dhe jo në Kongres. Gjithashtu i ftuar pritet të jetë edhe ish-kryeminsitri italian Silvio Berlusconi. “Do të kemi edhe Berlusconin, kemi kontaktuar edhe me të”, tha ish-deputeti.

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës, ka ndodhur edhe puthja e parë ndërmjet dy banoreve.   Nga emocionet teksa shkoi për ta pritur,...

Luizi habit: Kiara hajde puthemi që mos të dalësh ti dhe të kapim finalen

Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.   Kiara e ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...