Të gjithë flasin për ndarjen, Çiljeta befason me gjestin për djalin e Alban Hoxhës (FOTO)

Vetëm së fundmi, lidhja e Çiljetës me portierin Alban Hoxha është bërë më e hapur për publikun pasi ata kanë qenë mjaft te fshehte keto 6 vite lidhje.

 

Historia e Çiljeta Xhilagës me Alban Hoxhën nuk është një lidhje e zakonshme, duke qenë se ata kanë bashkëjetuar bashkë me fëmijët e tyre nga lidhjet e mëparshme, duke vendosur ta njohin njëri-tjetrin kështu.

 

Çiljeta mori kujdestarinë e djalit pas ndarjes nga partneri, ndërsa Albani po rrit vetë fëmijën, pasi bashkëshortja humbi jetën tragjikisht pas lindjes.

 

Çiljeta ka publikuar së fundmi nje InstaStory ku ndodhet me djalin e saj dhe djalin e Albanit duke i quajtur “djemt e saj”.

Kengetarja ka treguar se ka nje marrdhenie speciale edhe me kunaten, motren e Albanit.

Nga rrëfimi i Çiljetës duket se ka gjetur partnerin e duhur që e bën jo vetëm të lumtur, por dhe i jep siguri, ndërkohë që flitet se martesa e tyre do të jetë më shumë ceremoniale sesa festive.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...