Moderratorja Dajana Shabani përfundon në spital, gjendja e saj është…

Moderatorja e njohur e RTV Ora Dajana Shabani ka përfunduar në spital.

 

Ajo ka zgjedhur që këtë moment të vështirë shëndetësor t’a ndajë me ndjekësit e saj por duke mos treguar arsyen.

 

“Ka qenë 24 orëshi më i vështirë i jetës time! Faleminderit mjekëve dhe infermiervëve që më erdhën në shtëpi. Uroj të jap një super show sot”- shkruan ajo në fund duke iu referuar emisionit të saj D-Night në RTV Ora.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img