Habit çifti/ Burri: E kam të dashurën 30 vite më të re, gruaja nuk mi plotëson kushtet, femra duhet te…

Çfarë mendojnë qytetarët për tradhtinë, a do ta falnin, femrat apo meshkujt, kush tradhton më shumë? Kjo ishte tema e pyetjeve për rubrikën e Vox Pop me Enkin, në emision Ditë e Re, në Rtv Ora.

 

Disa qytetarë thonë femrat, të tjerë meshkujt, por ka dhe nga ata që thonë se të dyja palët janë njësoj.

 

Qytetari 1:“Femrat tradhtojnë më shumë. Nuk e fal tradhtinë.”

 

Qytetarja 2: “Më duke se femrat e kanë fajin.”

 

Qytetarja 3: “Të dy tradhtojnë.”

 

Ndërkohë një çift të moshuarish habit me përgjigjen që jep. Burri thotë se e ka tradhtuar gjithmonë bashkëshorten, ndërsa kjo e fundit është në dijeni për çdo gjë e bën një sy qorr e një vesh shurdh.

 

Bashkëshortja: “Kisha kuptuar që burri më tradhtonte, por bëja një sy qorr dhe një sy shurdh sepse isha e re dhe kisha fëmijë.”

 

Bashkëshorti: “E kam tradhtuar që në tëra moshat. E tradhtoj sepse nuk mi plotëson kushtet. Femra duhet të jetë më e vogël. E kam të dashurën 30 vite më të re, është thjesht kalimtare.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME