E papritur/ Greta dhe Eni për herë të parë sfidojnë njëra-tjetrën…?

Greta dhe Eni Koçi janë dy nga motrat më të lidhura në showbizin shqiptar.

 

Karrierën muzikore e nisi e para Greta Koçi, e cila u kthye në fenomenin e viteve 2000 në Shqipëri dhe vite më pas në skenë u shfaq edhe Eni.

 

Aktualisht motrat Koçi po jetojnë njëra në Vjenë dhe tjetra në Prishtinë, por ajo që të bie në sy janë postimet në Instagram që Greta Koçi i bën nënës së saj.

 

Videot e saj janë shumë interesante dhe kaq ka mjaftuar që Eni ti shpallë “luftë” Gretës, duke i thënë se dhe ajo ka video shumë interesante të nënës së tyre.

 

Ne mezi po presim të shohim se si do të vijojnë tashme postimet e dy motrave Koçi.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME