Dy banoret e BBV nuk flasin me/ Ja kush e ka bllokuar kengetaren ne Instagram…

Efekti Big Brother VIP vazhdon.

 

Këngëtarja Fifi ka treguar se Arjola Demiri e ka bërë bllok në rrjetet sociale.

 

Teksa Monika ishte e ftuar sot në emisionin “Dielli dhe hëna”, telefonoi Fifin për një rreng, ndërsa në fund të telefonatës, Fifi i tha Monikës se kishte njerëz të padëshiruar në ditëlindjen e kësaj të fundit.

 

E pyetur nga moderatorja Nevina Shtylla se cilët ishin njerëzit e padëshirueëshëm në festë, ajo tha emrin e Arjola Demirit me arsyetimin se i ka bërë bllok.

 

Fifi: Kishte njerëz të padëshirueshëm në ditëlindjen tënde

 

Nevina: Po na e the emrin, Monika ka 20 pikë plus në lojë

 

Fifi: Një njëri që ma ka bo bllok është Arjola kshuqë…

 

Mesa duket, dy ish-konkurrentet e Big Brother Vip Albania 1 nuk i kanë sheshuar hatërmbetjet, që pas daljes së Fifit nga spektakli. Ajo e akuzoi Arjolën se nuk e kishte mbështetur, pavarësisht se aktorja qau kur Fifi doli nga shtëpia.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME