Çudit Soni Malaj, këngëtarja reklamon të pasmet në rrjetet sociale

Jemi mësuar ta shikojmë aktive dhe gjithnjë në top formë. Duket se për Soni Malajn vitet jo vetëm kanë mbetur në vend, por shfaqet gjithnjë e më provokuese. E tillë ka qenë edhe paraqitja e saj e fundit.

 

Teksa ka qenë gati për shfaqjen e saj të radhës, këngëtarja ka ndarë me miqtë virtual disa video, ku duhet thënë nuk i ka kursyer pozat provokuese. Në plan të parë ishin të pasmet e saj, që duhet thënë me këtë veshje duken edhe më bombastike.

 

E veshur me xhinse që zbulonin shumë nga fundshpina e saj, Soni ka konfirmuar edhe njëherë se mbetet ndër femrat më seksi në showbizzin tonë.

 

Që nga ndarja e saj me partnerin, ajo është shfaqur rrallë në publik, duke u përqendruar vetëm tek karriera e saj si dhe tek pasioni për palestrën, që për hir të së vërtetës, i ka dhënë frytet e saj.

 

PAMJE+18/ Diolën e tradhton fustani, i zbulon të gjitha gjatë kërcimit sensual me Xhonatanin!

Diola dhe Xhonatani u caktuan dje nga Vëllai i Madh që të bënin një kërcim bashkë, në kuadër të lojës ‘Talent Show’. Provat e...

Horoskopi ditor, e shtune date 28 janar 2023

Dashi   Hëna e shenjës së Demit, ju ofron siguri materiale por edhe emocionale, besim dhe stabilitet. Me financat do merreni pak me shume, duke zgjidhur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...