Arjola i përgjigjet dhe thumbon keqas Fifin: Ujqër që duken si qen (FOTO)

Ditën e djshem, një deklaratë e Fifit, si ish-banore e “Big Brtoher VIP” ka trazuar rrjetin dhe mediat rozë. Fifi zbuloi se raportet e saj me Arjola Demirin nuk janë aspak të mira e madje aktorja i ka bërë bllok.

 

Për këtë Fifi e quajti “Njeri i padëshiruar” gjatë një telefonate që ju bë në emsionin Dielli dhe hëna”.

 

Por përgjigja e Arjolës nuk ka vonuar dhe nga fjalët e zgjedhura duket se debati është ende i nxehtë.

 

“Lajkatarët duken si shokë, ashtu siç duken ujqërit si qentë. Kurrë mos e nënvlerëso fuqinë e një gruaje Alfa”, shkruan Arjola Demiri në InsaStoryn e saj.

 

Kujtojmë se vajzat kishin një marrdhënie mjaft të mirë gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme, por me daljen nga aty gjërat janë ndërlikuar.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img