Pamje që “shokuan” edhe vetë moderatoren, si dukej Xhemi Shehu 18 vite më parë (FOTO LAJM)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Xhemi Shehu ishte e ftuar në emisionin më të ri në “Top Channel”, “Ëndërrtjerrësit”. Në ekran u shfaq një video e saj e vitit 2004, në audicionet e “Portokallisë”.

 

Xhemi u habit nga pamjet sepse nuk e dinte që ekzistonin.

 

“Ua çfarë flokësh të dekoloruar! Kam shkuar në fazën e parë dhe në të dytën nuk shkova, u tërhoqa”, u shpreh moderatorja.

 

Më poshtë mund të shikoni si dukej Xhemi në vitin 2004:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...