“Njeri i padëshirueshëm” Vijojnë sherret edhe pas ‘BB VIP’, Fifi tregon emrin e banores që i ka bërë bllok

Mosmarrëveshjet mes banorëve të “Big Brother VIP” vazhdojnë edhe pas spektaklit.

 

Këngëtarja e njohur Fifi ka treguar së fundmi se aktorja Arjola Demiri i ka bërë bllok në rrjetet sociale.

 

Teksa Monika Lubonja ishte e ftuar sot në emisionin “Dielli dhe hëna”, telefonoi Fifin për një rreng, ndërsa në fund të telefonatës, Fifi i tha Monikës se kishte njerëz të padëshiruar në ditëlindjen e kësaj të fundit.

 

E pyetur nga moderatorja Nevina Shtylla se cilët ishin njerëzit e padëshirueshëm në festë, ajo tha emrin e Arjola Demirit me arsyetimin se i ka bërë bllok.

 

Biseda në studio:

Fifi: Kishte njerëz të padëshirueshëm në ditëlindjen tënde

 

Monika: Kush ishte

 

Nevina: Po na e the emrin, Monika ka 20 pikë plus në lojë

 

Fifi: Një njëri që ma ka bo bllok është Arjola kshuqë…

 

Mesa duket, dy ish-konkurrentet e Big Brother Vip Albania 1 nuk i kanë sheshuar hatërmbetjet, që pas daljes së Fifit nga spektakli. Ajo e akuzoi Arjolën se nuk e kishte mbështetur, pavarësisht se aktorja qau kur Fifi doli nga shtëpia.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img