Në gjyq me Vera Grabockën? Personazhi i njohur i televizionit zbulon prapaskenat

Disa muaj më parë në media u përhap lajmi se Vera Grabocka kishte hedhur në gjyq Bruno Shemshon, konkurrentin e emisionit “Përputhen”.

 

U tha se shkak ishte shkelja e kontratës nga ana e Brunos, i cili në momentin e fundit, zgjodhi të bëhej pjesë e “Përputhen” duke lënë pas produksionin e Vera Grabockës, ‘Love Story’. Por si qëndron e vërteta?

 

I ftuar në emisionin “Glamour Zone” nga Ester Bylyku, Bruno ka sqaruar të vërtetën.

 

Ester Bylyku: Eshtë thënë që Vera Grabocka të ka hedhur në gjyq, është e vërtetë?

 

Bruno Shemsho: Ajo ishte një histori e çuditeshme por nuk besoj se më ka hedhur në gjyq. Kam kërkuar të kem një komunikim me palën tjetër (Vera Grabocka), por nuk e kam arritur, edhe pse mesazhet kanë qëndruar ‘seen’. Ishte një marrëveshje dorazi që kisha bërë mëparë. përpara se të shkoja në ‘Përputhen’,

 

kam kontaktuar dhe kam thënë që do jem në një projekt tjetër dhe dua të ndërpres marrëdhëniet. kontakt kisha me drejtoreshën e produksionit, dhe e lajmërova. Nuk besoj se më ka hedhur në gjyq, sepse s’më ka ardhur asnjë fletë gjyqi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...