‘Mjerë ai fëmijë çfarë nëne’/ Ish-banorja e BB, shtatzënë, i kthehet me të njëjtën “monedhë” ndjekëses!

Siç tashmë dihet, banorja e “Big Brother Albania 9”, Gerta Shino është në pritje të ëmbël. Ajo nuk e ka zbuluar ende gjininë e bebit, por fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar.

 

Vetëm së fundmi Gerta ka pozuar me barkun e rrumbullakosur, e veshur me një fustan të bardhë e të ngushtë. Mes shumë komplimentesh dhe urimesh është vënë re një koment negativ për veshjen.

 

“Vishu moj se po bëhesh nënë! Mjerë ai fëmijë çfarë nëne”, i ka shkruar një ndjekëse. “Mjerë fëmijët e tu në fakt për ty”, i është përgjigjur Gerta, duke mos ia përtuar aspak.

 

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar të gjithë banorët, por edhe teleshikuesit.   Dea: Ja kam thënë edhe Amosit dhe të gjithëve. E...

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...