E hoqi nga Instagrami dhe iu shty martesa me Alban Hoxhën, reagon Çiljeta Xhilaga dhe …

Artistja e njohur nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga, prej shumë vitesh po shijon një lidhje dashurie.

 

Ajo ka nisur një romancë me portierin e Partizanit, Alban Hoxha, rreth gjashtë vite më parë.

 

Ndërkohë që aludimet në rrjet janë nga më të ndryshmet duke thënë se çifti kanë shtyrë dasmën, e se nuk ndiqen me njëri-tjetrin më në Instagram.

 

 

Lidhur me këtë nuk ka munguar një reagim nga këngëtarja duke shpërndarë shkrimin e një gazete e duke hedhur poshtë thashethemet.

 

“Shtyhet martesa e Çiljetës dhe Albanit, këngëtarja heq partnerin nga Instagrami”, ka qenë shkrimi që e ka irrituar Xhilagën.

 

 

“Ah ju keni luajtur mendsh nuk keni më ç’lajme të prodhoni dhe fut e bjer sajo mashtro”, ka thënë ajo.

 

Autorja e këngës “Oj dashni” përndryshe prej vitesh bashkëjeton me sportistin e njohur.

 

 

Rama këshillon shoferët: Kujdes kur udhëtoni në zonat malore!

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se po vijon puna nga veriu në jug me mjete borëpastruese për të siguruar që qarkullimi i...

Big Brother VIP kudo/ Tregtari gjen mënyrën e veçantë për të shitur fruta-perimet (Foto)

Big Brother Vip Albania ka thyer të gjitha rekordet e shikueshmërisë me shqiptarët që kanë hequr vëmendjen nga politika e sporti, për ta çuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME