E hoqi nga Instagrami dhe iu shty martesa me Alban Hoxhën, reagon Çiljeta Xhilaga dhe …

Artistja e njohur nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga, prej shumë vitesh po shijon një lidhje dashurie.

 

Ajo ka nisur një romancë me portierin e Partizanit, Alban Hoxha, rreth gjashtë vite më parë.

 

Ndërkohë që aludimet në rrjet janë nga më të ndryshmet duke thënë se çifti kanë shtyrë dasmën, e se nuk ndiqen me njëri-tjetrin më në Instagram.

 

 

Lidhur me këtë nuk ka munguar një reagim nga këngëtarja duke shpërndarë shkrimin e një gazete e duke hedhur poshtë thashethemet.

 

“Shtyhet martesa e Çiljetës dhe Albanit, këngëtarja heq partnerin nga Instagrami”, ka qenë shkrimi që e ka irrituar Xhilagën.

 

 

“Ah ju keni luajtur mendsh nuk keni më ç’lajme të prodhoni dhe fut e bjer sajo mashtro”, ka thënë ajo.

 

Autorja e këngës “Oj dashni” përndryshe prej vitesh bashkëjeton me sportistin e njohur.

 

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img