Ç’ndodhi? Aida Shtino del me reagimin e fortë: Ky është skandal

Gazetarja Aida Shtino ka bërë një reagim të fortë në rrjetet sociale.

Shtino i ka cilësuar skandal deklaratat e Olaf Scholz, Pedro Sanchez dhe António Costas, ku kanë bërë thirrje publike për të votuar për Macronin.

Postimi i Shtinos

“Pesha e Francës në BE i shtynë tri kryeministra të majtë të Evropës për një hap të pazakontë: me një deklaratë të botuar në disa gazeta evropiane Olaf Scholz, kancelari i Gjermanisë, Pedro Sanchez, kryeministri i Spanjës dhe António Costa, kryeministri i Portugalisë bënë thirrje publike për të votuar për Macronin.”

Ky është skandal….!!!

Si keshtu Europa qe flet per te drejtat e njeriut, per liri e prosperitet ben te tilla gjera duke nderhyre ne zgjedhjet presidenciale te nje shteti te lire sic eshte Franca…apo eshte sipas asaj teorie ” Beni cfare them une dhe mos beni si bej une…”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...