Aurela Gaçe e imitoi duke kenduar, por Merita Halili ia plas te qares ne studio…

Merita Halili dhe Raif Hyseni kanë dhënë ditën e djeshme një intervistë në “Abc e Pasdites” ku emocionet e shumta nuk munguan e madje as lotët.

 

Që në fillim të bisedës Merita preket për shkak të disa momenteve nga inserti, buqetës me lule dhe kur gjatë rubrikës “1 jetë 5 këngë”, kujton prindërit e saj.

 

“Doja të mbaja lotët por nuk mbaj dot sepse gjithmonë vij me shumë mall në Shqipëri dhe na mungon shumë”, tha Merita.

Këngëtarja më pas është surprizuar nga Aurela Gaçe e cila e ka imituar duke kënduar një ndër këngët e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...