Rama me Zahon në tribunën e “Kukësi Arena”, shikoni momentin kur shkrep selfie me djalin e tij të vogël (Video)

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot në ceremoninë e përurimit të stadiumit të rë të qytetit verilindor “Kukësi Arena”.

 

Përveç ministrave që e shoqëronin, Spiropali dhe Evis Kushi kreu i qeverisë shqiptare ka pasur në krah të tij, djalin e vogël Zaho.

 

Rama shfaqet me Zahon në tribunën e stadiumit, ku herë pas herë shkrep edhe ndonjë selfie.

 

Në këtë ceremoni, me muzikë dhe aktiviteteve të tjera marrin pjesë drejtuesit sportivë, kryeministri Rama si dhe politikanë të tjerë të pranishëm.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img