‘Putha në buzë Arilena Arën, sot nuk më flet’ Bruno i Përputhen ‘PLAS BOMBËN’, rrëfen çfarë ndjeu pas puthjes

Bruno Shemsho, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, ku përballë moderatores Ester Bylyku, ka folur për puthjen që ka ndarë disa vite mëparë me këngëtaren Arilena Ara.

 

Ester Bylyku: Ti ke ndarë një puthje në buzë me Arilena Arën, ma përshkruaj si u ndjeve në ato momente?

 

 

Bruno Shemsho: Nuk ishte ndonjë ndjesi e veçantë. Edhe pas puthjes nuk kemi folur fare. Unë dhe Arilena jemi në të njëjtën palestër, dhe nuk flasim, e kemi harruar njëri tjetrin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...