Kapet “mat” nga kamerat, e reja shqiptare i bën magji fshehtas fqinjëve (VIDEO)

Magjia është një temë mjaft e përhapur në famjet shqiptare dhe rastet e ndodhura nga të afërmit janë mjaft të shpeshta.

 

Duke qenë magjia është një fenomen misterioz dhe i frikshëm edhe përsonat që e bëjnë përgjithësit veprojnë fshehurazi.

 

Njësoj si vajza në këtë video që është kapur në Shkup ditën e djeshme, e cila për fatin e saj të keq nuk ka qenë në djeni për kamerat në shkallët e pallatit dhe shihet teksa shkon fshehurazi te dera e një familje.

 

Vajza nga Shkupi shihet duke u siguruar mirë që askush nuk e sheh dhe më pas qëndron disa minuta te dera e famljes në fjalë e më pas largohet me nxitim.

 

Video po kometohet shumë edhe për moshën e vajzës në fjalë, pasi përgjithësisht magjia i adresohet grave në moshë të thyer.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img