Bruno NDAHET nga Ana LIVE ne emision: Plas Sherri, Ana nuk permbahet me te shara

Bruno Shemsho, djali simpatik i cili u bë i njohur për publikun disa muaj më parë, pas pjesëmarrjes në neje show televiziv, gjeti dashurinë në krahët e bukuroshes Floriana Gjini, e njohur ndryshe si Ana.

 

Por duket se nuk ka zgjatur shumë mes tyre, sepse Bruno vendosi të ndahet nga Ana. këtë e bëri live gjatë transmetimit të emisionit ‘Glamour Zone’ nga Ester Bylyku.

 

Bruno i tha Anës që dëshiron të ndahet sepse është kthyer me ish të dashurën por Ana nuk e ka pritur mirë këtë lajm.

 

Ajo nuk është përmbajtur gjatë telefonatës së tyre, e cila e ka shoqëruar bisedën duke i thenë Brunos ‘të plaçin damarët e trurit’ si dhe ‘të rëntë damllaja.’

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img