Video virale nga tërmeti që shkundi disa Shtete, përfshire dhe Shqipërinë

Tërmeti i fortë i cili u ndie në Shqipëri dhe në pjesën më të madhe të Ballkanit, ka qenë me epiqendër në Bosnje.

 

Forca e tërmetit ka qenë 5.7 ballë e shkallës rihter.

 

Ndërkohë që mediat boshnjake kanë publikuar edhe video nga momenti i tërmetit. Siç shihet edhe në video lëkundjet e forta të tërmetit lëvizin ambazhurin në tavanin e shtëpisë.

 

 

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img