“U shkatërrova nga nervat, të të kisha në shtëpi…”, Greta Koçi i bën një tjetër rreng mamasë së saj(Video)

Për 1 Prill, Greta Koçi i bëri një rreng nënës së saj.Teksa fliste me kamera, këngëtarja i thoshte së ëmës se kishte marrë një qen pitbull.

 

Kjo e fundit reagoi e revoltuar ndërsa thoshte:“Po për ça e doje? Për ça e doje që mos të vija unë aty se me qentë ti e di që nuk i duroj dot”.

 

Megjithatë, ky rreng e ka mërzitur shumë. Duke rikujtuar këtë moment, Greta i ka bërë rrengun e radhës, e cila pa e ditur se po xhirohet thotë:

 

“U mërzita the, unë u shkatërrova nga nervat, të kisha në shtëpi ta tregoja qejfin”. Më pas, ajo e kupton se po xhirohet dhe thotë: “Se mos po bën video prapë se të griva”.

 

Ndërsa motra e saj, Eni ka komentuar: “Sa perla të @ditakoci2021 kam unë në telefon ehaaa. Meqë e hape lojën Greta, si thua ta vazhdoj unë me mrekullitë që kam në arkiv?”

 

 

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e sotme që të mos flasin deri në finale e madhe të Talent Show-t.   Ky dënim, i...

“Pa buxhet jave dhe pa cigare”/ Kush i ka thyer rregullat kësaj radhe?! Nuk kanë fund zarfet e zinj për banorët në BBV

Duket se zarfet e zinj në shtëpinë e ‘Big Brothet VIP’ nuk kanë fund.   Një tjetër ka mbërritur ditën e sotem, teksa kësaj radhe fajtor...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...