Rëndohet gjendja shëndetësore e ish-presidentit Bujar Nishani, dërgohet për…

Rëndohet gjendja shëndetësore e ish-presidentit Bujar Nishani.

 

Burime bëjnë me dije se ai është dërguar jashtë për mjekim më të specializuar.

 

Nishani ishte shtruar mbrëmjen e së mërkurës te Sanatoriumi pas problemeve shendetësore.

 

Ende nuk dihet se nga cfarë sëmundje vuan ish-kreu i shtetit, ndërsa ditën e djeshme u raportua se parametrat e oksigjenit dhe tensionit nuk ishin në gjendje të mirë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img