I publikuan foton e vjetër, reagon Monika Kryemadhi: Thoni shyqyr që jam…

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka ripostuar një foto ku shihet se si faqja ‘Brryli Broadëay’ ka krahasuar pamjen që ka sot me atë të para shumë viteve me llojet e ‘Iphone’.

 

 

Kryemadhi sot sipas tyre është “Iphonte 13 pro max”, ndërsa ajo e para shumë viteve, “Iphone 3”.

 

“Nuk thoni që shyqyr që jam Iphone 13 pro max nga mendja, se nga jashtë i fut një cover me ngjyra dhe shpëton,”- shkruan Kryemadhi mbi foto.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...