I publikuan foton e vjetër, reagon Monika Kryemadhi: Thoni shyqyr që jam…

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka ripostuar një foto ku shihet se si faqja ‘Brryli Broadëay’ ka krahasuar pamjen që ka sot me atë të para shumë viteve me llojet e ‘Iphone’.

 

 

Kryemadhi sot sipas tyre është “Iphonte 13 pro max”, ndërsa ajo e para shumë viteve, “Iphone 3”.

 

“Nuk thoni që shyqyr që jam Iphone 13 pro max nga mendja, se nga jashtë i fut një cover me ngjyra dhe shpëton,”- shkruan Kryemadhi mbi foto.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img