A e mbani mend Kevin nga “I vetem ne shtepi”? Aktori shfaqet diten e fundit ne publik dhe nuk do ta njihni

Të gjithë e mbajnë mend yllin e “Home Alone”

Macaulay Culkin i cili shënon një pjesë të rëndësishme të fëmijërisë të shume prej nesh me rolin e tij si Kevin. Edhe pse shpesh e shmang vëmendjen, së fundi ai bëri një paraqitje surprizë si model në pasarelë për “Gucci”.

I shoqëruar nga yjet e tjerë si Jared Leto dhe Jodie Turner-Smith, aktori i “Home Alone” dukej i qetë me një veshje të gjallë ndërsa labeli pushtoi Bulevardin Hollywood për shfaqjen e tij “Gucci Love Parade”.

Duke ecur mbi yjet e famshme të Hollivudit me terrakote me duart e futura në xhepa, Culkin kishte një palë pantallona të gjera, një këmishë Havai dhe xhaketë bomber me lule me shkëlqim. Veshja e tij plotësohej me një palë syze dielli dhe një rrip me logo Gucci.

Shokët e Luizit nxjerrin të vërtetën: Letrën e burrit të Oltës e ka shkruar Anaid Kaloti

Ditën e djeshme, profili i Luiz Ejllit në Instagram kaloni në menaxhimin e motrës së tij, Inës. Ku, sipas saj, e gjitha kjo ka...

Ç’po ndodh? Ish-banori zbulon “luftën” e produksionit të BBV-së me familjen e Luizit për instagramin e tij

Tashmë llogaria zyrtare e këngëtarit nga ‘Luiz.Ejlli’ e cila thye rekord, (nga 0-636 mijë ndjekës) është kthyer në ‘Ina.Ejlli’ dhe për këtë motra e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME