Sarah dhe PM do bëhen prindër për herë? Moderatorja është në pritje të ëmbël? Ja foto që…

Moderatorja e spektaklit të humorit “Kosherja”, Sarah Berisha është gjithmonë në qendër të mediave rozë.

Lidhja e saj me Dj PM ka bërë që publiku të ketë gjithmonë kuriozitet për bukuroshen.Së fundmi, në rrjet po flitet se çifti do të bëhen prindër. Shkak janë bërë disa foto të Sarës nga festa e Monika Lubonjës, ku barku i saj është konsideruar më i rrumbullakosur si zakonisht.

Lidhur me këtë lajm ka reaguar edhe vetë moderatorja, e cila ka ngritur edhe më shumë pikëpyetje. “Çun apo gocë dini gjë ju?”, ka shkruar ajo në Instastory. Megjithatë, dëshira e fansave për të parë bashkë Sarën me PM mbetet e madhe.

Sarah dhe PM do bëhen prindër për herë? Moderatorja është në pritje të ëmbël? Ja foto që…Kohët e fundit Pm dhe Sarah janë përfolur për një ndarje. Kjo pasi pas daljes nga Big Brother VIP, blogerja dhe DJ PM, emri i vërtetë i të cilit është Pajtim Krasniqi, kanë vendosur që të jenë më të rezervuar rreth lidhjes së tyre.

Ka qenë Kledi Hysa, ish-banori i “Big Brother VIP” ai që u dha fund dyshimeve përmes një videoje ku thoshte: “Këta të dy do jenë gjithmonë bashkë.” Kështu modeli ka shuar çdo dyshim që mund të ketë lindur te njerëzit.

Përsa i përket karrierës, Sara po shkëlqen si moderatore te spektakli i humorit “Koshere”, edhe spe janë vetëm janë javët e saj të para në këtë eksperiencë të re, ndërsa DJ Pm bashkë me Dagz i sheh cdo fundjavë dhe jo vetëm në klubet e natës kudo ku ka shqiptarë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img