Sali Berisha shtyn Alibeajn për të marrë fjalën në foltoren e Parlamentit

Ditën e sotme ka shkuar në senacen plenare, kryeministri Edi Rama, pas kaq shumë kohësh mungesë.

Ai ka folur për presidentin e ri, për të cilin ka thënë se nuk do i duhet të negociojë me Sali Berishën, pasi për të është i vdekur.

Menjëherë pas kësaj është ngritur ish-kryeministri për të folur, por njëherësh është ngritur dhe Enkelejd Alibeaj.

Berishës i është dashur të shtyjë Alibeajn që të marrë foltoren, por nuk ka marrë dot fjalën, pasi Lindita Nikolla nuk i ka hapur mikrofonin.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img