Sali Berisha shtyn Alibeajn për të marrë fjalën në foltoren e Parlamentit

Ditën e sotme ka shkuar në senacen plenare, kryeministri Edi Rama, pas kaq shumë kohësh mungesë.

Ai ka folur për presidentin e ri, për të cilin ka thënë se nuk do i duhet të negociojë me Sali Berishën, pasi për të është i vdekur.

Menjëherë pas kësaj është ngritur ish-kryeministri për të folur, por njëherësh është ngritur dhe Enkelejd Alibeaj.

Berishës i është dashur të shtyjë Alibeajn që të marrë foltoren, por nuk ka marrë dot fjalën, pasi Lindita Nikolla nuk i ka hapur mikrofonin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...