Pas kunjave mes tyre, 2 prezantueset e TCH përballen në emision: Jemi kapur për flokësh…

Ditëve të fundit ka bërë xhiron e portaleve dhe rrjeteve sociale lajmi se ka ndodhur një debat i ashpër mes dy moderatoreve të Top Channel, Erjona Rusit dhe Dalina Buzit.

 

Shkak ka qenë një deklaratë e Erjonës, e cila gjatë një interviste tek “Shqipëria Live” me një vajzë të re “TikToker” e ka këshilluar atë të lexojë libra dhe të mos merret me rrjetet sociale.Kaq ka mjaftuar që Dalina të bëjë një video në Tik Tok, ku duket se nuk ndan të njëjtin mendim me Erjonën dhe këshillon të rinjtë të bëjnë çfarë të kenë qejf ata.

Nisur nga kjo Erjona ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin e përjavshëm “Goca dhe Gra” ku dhe është përballur për herë të parë me Dalina Buzin.Moderatoret kanë ironizuar portalet duke thënë me humor se janë kapur për flokësh e kanë bërë debat të madh, e pas gjithë kësaj thjesht kanë ndarë mendimet e tyre lidhur me këtë çështje, duke sqaruar njëherë e mirë se mes njëra tjetrës nuk ka asnjë debat.

 

Kujtojmë se Eriona drejton prej disa sezoesh emsisionin e mesidtës “Shqipëria Live” që trajton tematika të ndryshmë, ndërsa Dalina ka ardhur në mes të sezonit te “Goca dhe Gra” në krah të Fatmës, Arminës dhe Rita Petros.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img